ASLA PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ BALIKESİR YARKA


18 TL
Aydın / Buharkent(Çubukdağı) Köyler
İlan No
31310

İlan Tarihi
02-04-2017

BALIKESİR YARKA
Tel
542 390 0081

Gsm
542 390 0081

Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
Açıklama

Hayvanlarımızın gramajı rakiplerimize göre kesinlikle daha fazla olup ve daha sağlıklı olduklarının garantisini veririz. Şöyle ki diğer sözde firmalar yani maalesef olmamalarına rağmen bunlara rakibimiz demek zorundayız. Piyasaya sağlıksız ve hasta hayvanları sürdüklerini dahi göz önüne almasak bile kesinlikle bizlerle yani BALIKESİR YARKA olarak sunduğumuz ne gramajı nede fiyatında bizlere yetişmeleri maalesef mümkün değildir. Bu konuyu her platformda ve her ortamda iddia ettiğimiz gibi bir kez daha iddiamızı yeniliyoruz.
1- Gramajda
2- Hayvanların haftasında
3- Sağlığında
4- Vel hasıl müşteri memnuniyetinde her zaman olduğu gibi bir kez daha hodri meydan diyoruz.
5- Eğer müşterilerimiz yada piyasa araştırması yapan arkadaşlarımız öncelikle tüm firmaların ticari sayfalarında küçük birer araştırma yaptığında tüm tutarsızlıkların gözden kaçmayacak şekilde ortada olduğunu göreceklerdir.
6- Bunun sağlaması olarak da öncelikle bizler tüm müşteri ve araştırmacı arkadaşlarımızı önceden randevu sistemiyle mekanlarımıza davet edip misafir ettikten sonra tüm ürünlerimizi müşterilerimize sergileyebilmekteyiz. Yine aynı koşullar altına gerçek bir alıcı arkadaşımızın veya müşterimizin yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlara uyması kendi menfaati icabı olacaktır.
7- Tüm bu belirttiğimiz konular incelenip, irdelenip dikkatli bir şekilde tüm firmaların ürünleri denetlendiği taktirde tüm bu belirttiklerimizi kesinlikle abartısız olup daha eksik bile yazdığımızı müşterilerimiz piyasayı araştıran arkadaşlarımız kendi gözleriyle zaten göreceklerdir.
8- Tüm bunlara binaen yıllardır elimizde tuttuğumuz %98 lik müşteri memnuniyetinin BALIKESİR YARKA olarak hala bizde olduğunu belirtir. Yinede ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZİ BİZLERE MEMNUNİYETİNİZİ EŞ DOST AKRABA VE TÜM ARKADAŞLARINIZA İLETMENİZİ BEKLERİZ...

Yorumlar
Benzer İlanlar