Doğal - Gezen - Salma Tavuk | Nasıl Beslenir ?


18 TL
Gümüşhane / Kürtün Süme
İlan No
937344

İlan Tarihi
02-05-2017

MARMARA YARKA
Tel
05423900080

Gsm
5423900080

Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
Açıklama

İRTİBAT TEL : 05423900080

 

 

Hepimiz az çok biliriz ki ülkemizin her bölgesinde ki imkanlar veya bitki örtüsü farklı olmakla birlikte genel olarak da biz tavukçular yoncaya,yeşilliğe en az hazır alınan karma yemlere verdiğimiz önem ve ehemmiyeti vermek zorundayız.Şöyle ki; bir çoğumuzun da bildiği üzere sadece yoncada bulunan protein ve değerler maalesef ki ülkemizde üretilen hiçbir hazır aldığımız karma yemde bulunmamaktadır.Bu da bizlere göstermektedir ki ; hepimizin bildiği üzere hazır karma yemlere kıyasla yonca ekmenin maliyeti ve işçiliği daha düşüktür.Bu nedendendir ki yonca biz tavukçuların asla vazgeçilmezlerinin başında olması gerekir.Şeker pancarı küspeside bizler için hiç de küçümsenemeyecek derecede bir ek gıda ve hatta olmazsa olmazdır.Bu ve diğer soru,sorun ve bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

 

•VİZYONUMUZ:
•Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daima iyiye ve daima ileriye taşımak çağdaş türkiyemizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlımzı sürdürmek vizyonumuzdur.
•MİSYONUMUZ:
•Balıkesir yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparkende müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
[MİNİMUM SATIŞIMIZ 100 ADETTİR. İLAN VERDİĞİMİZ TÜM NOKTALARA SEVKİYATLARIMIZ BULUNMAKTADIR. HAFTANIN 7 GÜNÜ CUMARTESİ PAZAR DAHİL  SABAH 08:00 İLE AKŞAM 22:00 KADAR MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYIP DETAYLI BİLGİ ALABİLİR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ…
Yorumlar
Benzer İlanlar