Light Sussex Tavuk – Balıkesir Yarka


22 TL
Balıkesir / Dursunbey Köyler
İlan No
948345

İlan Tarihi
01-08-2017

DURSUNBEY YARKA
Tel
05423907060

Gsm
05423907060

Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
Açıklama

Bilindiği üzere Sussex Tavuk ırkımız normal veriminin yanı sıra gözede hitap ettiği için tercih sebeplerinin başında gelmektedir.Ve aynı zamanda sağlık konusunda ve hastalıklara direnme bakımından yüksek direnç ve bağışıklığı olmasından dolayı üreticinin haklı olarak tercih sebebi olmaktadır.Bunun yanı sıra ülkemiz coğrafyasındaki hemen hemen tüm rakım ve iklim koşullarında rahatça yaşayabilip uyum sağlayabildiği gibi verimi de asla göz ardı edilemeyecek ırklarımızdan birisidir.Tabi ki bütün bunların yanı sıra tüm ırklarımızda olduğu gibi Sussex ırkımızda da tercih sebebimiz kesinlikle safkan olmasıdır. Bizler BALIKESİR YARKA olarak  en az diğer ırklarımızda gösterdiğimiz kadar Sussex ırkımızda da kanı bozmadan safkan olarak üretmeye ve bu ürünü bizzat kendi ekibimizle kendi özel dizayn edilmiş araçlarımızla ve BALIKESİR YARKA veterinerleri kontrolünde ve eşliğinde kapınıza kadar  götürüyoruz. 

Balıkesir yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparkende müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
[MİNİMUM SATIŞIMIZ 100 ADETTİR. İLAN VERDİĞİMİZ TÜM NOKTALARA SEVKİYATLARIMIZ BULUNMAKTADIR. HAFTANIN 7 GÜNÜ CUMARTESİ PAZAR DAHİL  SABAH 08:00 İLE AKŞAM 22:00 KADAR MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYIP DETAYLI BİLGİ ALABİLİR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ…

                                                                                                                  İRTİBAT TELEFONU:0542 390 00 81

Yorumlar
Benzer İlanlar