KÖY TAVUĞU YARKALAR


17 TL
Balıkesir / Dursunbey Köyler
İlan No
952198

İlan Tarihi
24-03-2017

BALIKESİR YARKA
Tel
05423902223

Gsm
542 390 2223

Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
Açıklama

BALIKESİR YARKA OLARAK;
Yeni bir iş kurmak isteyen değerli arkadaşlarımız, bizim amacımız salma tavukçuluk yapmak isteyen ve bu işten para kazanmak isteyen siz değerli arkadaşlarımıza en doğru bilgiler ile sizlere bu işi öğretmeye ve en kısa sürede para kazandırmaya çalışmaktayız. Bu sayede bizler için en önemli olan müşteri referanslarımızı sizlerle oluşturabilmektir. Bir işe başlamak istemekle uygulamak aynı şeyler değildir. Kendinize yeni bir iş kapısı açmak ve kazanç sağlamak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka sizlere her konuda yardımcı ve destek sağlayabilecek, sattığı ürünü kendi çiftliğinden 17 yıllık deneyimi sayesinde en doğru şekilde üretebilen bir firma ve müşteri temsilcisiyle çalışmanızı öneririz. Bizler sizlere ürünleri teslim ettikten sonra size teslim ettiğimiz ürünün takibini asla bırakmıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda beni arayabilirsiniz!! Yarka ve tavuklarınızın bakımı konusunda sizlere teslim edilmeden önce bakım ile ilgili tüm bilgileri en doğru şekilde sizlere sunuyoruz ve her zaman takipçisi olmaya çalışıyoruz. Bizler sizlerin en küçük birikimlerinizle bu işte doğru bilgi, doğru bir firma, doğru biz müşteri temsilcisi ve üreticiden 1. kan yarkalarla küçük olan birikiminizi bir servete dönüştürebiceğinize inanıyoruz.
BAŞARMAK İÇİN BU İŞE BAŞLAMANIN ZAMANI GELDİ DEYİP ARAYINIZ VE BİRLİKTE BAŞLAYALIM.
Göreceksiniz ki her konuda en doğru bilgilerle sizleri yönlendirip kısa sürede kazanç sağlamanızda sizlere yardımcı olacağız. İlk adım olan YARKA ırk seçiminden yumurta pazarına kadar her konuda sizleri destekliyoruz. Bu işe başlarken en doğru adımlarla birlikte ilerlemeye önem veriyoruz.
BALIKESİR YARKA OLARAK. olarak tüm ürünlerimiz kesinlikle 1. kan ve yumurta verimi yüksek bir ırktır. Alacağınız yarka ve tavuklar kendi çiftliğimizden olduğu için küçüklü büyüklü gelmez. Hepsi söylenilen haftada ve kilodadır. Uzman veteriner ekibimiz kontrolünde tüm aşıları yapılmaktadır. Verdiğiniz tüm siparişler en hızlı, güvenilir ve ücretsiz bulunduğunuz her adrese kendi araçlarımızla teslim edilmektedir.
En iyi bildiğimiz işi, en doğru şekilde yapmak gayret ve çabası içerisindeyiz. DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK her zaman misyon ve vizyonlarımız arasındadır. Başarıya giden yol işini severek yapmaktan ve dürüstlükten geçer ilkesine inanır ve yaptığımız işleri bu prensiple yürütmeye devam ederiz.

Yorumlar
Benzer İlanlar